Zůstali v našich srdcích


červenec 2018

Nikola Maderová 1999 Pěnčín

František Jelínek 1933 Prostějov

Stanislav Spilko 1959 Prostějov

Radoslav Piskovský 1940 Bílovice

Vladimír Pospíšil 1941 Biskupice

Františka Vymazalová 1926 Otinoves

Vlasta Krajíčková 1938 Prostějov

Marie Komárková 1925 Protivanov

Miroslav Pliska 1946 Uničov

Helena Goeblová 1934 Prostějov

obřad 0

Květoslav Kocourek 1942 Seloutky

Karel Nedvěd 1980 Prostějov

Jarmila Součková 1945 Prostějov

Vlasta Otavová 1923 Prostějov

Vlasta Němcová 1930 Prostějov

Zdeněk Ohlídal 1932 Prostějov

Ludmila Nováková 1940 Kostelec na Hané

Marie Havelková 1940 Lipová

Štefan Kútny 1957 Plumlov

obřad v úzkém rodinném kruhu 0

Miroslava Mlčoušková 1950 Smržice

Marie Kalabisová 1927 Mostkovice

Jan Pádivý 1948 Lipová

 

červen 2018

Anna Karásková 1954 Myslejovice

Jitka Dostálová 1948 Otaslavice

Jaroslav Tesař 1938 Čelechovice na Hané

Helena Bártová 1935 Prostějovičky

Arne Johan Halvorsen 1949 Prostějov

Zdeňka Pospíšilová 1933 Prostějov

Anna Pěničková 1942 Vincencov

Anežka Dokoupilová 1940 Brno - Slatina

Marta Václavíková 1973 Želeč

Jaromír Kubalík 1923 Hrdibořice

Anna Spurná 1930 Smržice

Ondřej Cihra 1929 Hluchov

Miroslav Filip 1937 Prostějov

Anna Knichalová 1939 Vyškov

Kateřina Adámková 1974 Prostějov

Vlasta Kolešková 1923 Kostelec na Hané

Ing. František Chvalovský 1947 Vyškov

Vladislav Janeček 1940 Přemyslovice

Bohuslava Vojkůvková 1932 Biskupice

Alena Lakomá 1957 Slatinky

Alois Lutera 1959 Smržice

Jana Černá 1937 Prostějov

Josef František 1932 Určice

Drahomíra Šocová 1932 Kelčice

Vítězslav Sedlák 1928 Protivanov

Zdeněk Zatloukal 1954 Prostějov

Vlasta Šubrtová 1933 Otaslavice

Antonín Krejčí 1952 Otaslavice

Dagmar Dočkalová 1950 Olšany u Prostějova

Marie Hauerová 1940 Vyškov

Jaroslav Piňos 1928 Seloutky

Hedvika Jarková 1940 Prostějov

Božena Paráková 1927 Čelčice

Miroslav Macalík 1923 Prostějov

Vítězslav Hájek 1934 Ivaň

Ladislav Doseděl 1928 Mostkovice

Rudolf Zukal 1937 Lešany

Drahomíra Klapková 1944 Zdětín

Bohumír Daněček 1936 Prostějov

Ivan Páleník 1938 Prostějov

Alenka Dokládalová 1939 Olšany u Prostějova

Rudolf Kalabis 1939 Prostějov

Jan Konečný 1942 Čelechovice na Hané

Růžena Jiráková 1930 Bedihošť

Bohumil Březina 1929 Prostějov

Bohumila Letošová 1931 Vyškov

Miroslav Piňos 1950 Seloutky

Jaroslav Novotný 1948 Prostějov

Jarmila Minátová 1962 Domamyslice

Tomáš Doležel 1973 Prostějov

 

květen 2018

Marie Jakubovská 1927 Prostějov

Dáša Dvořáková 1954 Prostějov

Antonín Moudrý 1935 Bedihošť

Jiří Umbraun 1938 Seloutky

Jiřina Alánová 1931 Vyškov

Zdeněk Abrahám 1933 Plumlov

Helena Rosenbergová 1957 Prostějov - Vrahovice

Rostislav Mazal 1947 Vrahovice

Josef Grepl 1964 Prostějov

Anna Burgetová 1925 Prostějov

Jaromír Šmída 1954 Seloutky

Vlastimila Kvapilová 1927 Lešany

Václav Kočí 1939 Raková u Konice

Anna Burešová 1938 Plumlov

Miroslav Riedl 1948 Tvorovice

Zdeněk Fischer 1932 Prostějov

Pavel Procházka 1948 Prostějov - Čechovice

Zdenka Mikšíková 1938 Prostějov

Anna Straková 1950 Vyškov

Stanislav Růžička 1929 Ptení

Zdeněk Švec 1964 Prostějov

Stanislav Soldán 1939 Prostějov

Miroslav Moravec 1958 Prostějov

Blahoslav Mikeš 1946 Prostějov

Jaroslava Makovcová 1928 Prostějov

Marie Verbická 1926 Kostelec na Hané